Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/202514/virtual/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 112

Kartografický den již v pátek 26. února 2021

Dovolujeme si připomenout, že za několik málo dní, v pátek 26. února 2021, se uskuteční v pořadí již 15. odborný seminář Kartografický den Olomouc. Letošním tématem je KARTOGRAFIE A TECHNOLOGIE. Těšit se můžete na přednášku zakladatele Klokan Technologies a aplikace MapTiler Petra Přidala (nejen) o kartografii v cloudu, přednášku vývojáře virtuální reality a „veterána“ herního průmyslu Vojtěcha Budaje, přednášku o geografickém zabezpečení vojenských misí od Luboše Bělky a Vladimíra Kotláře, přednášku o „třetím rozměru“ Katedry geoinformatiky UP od Honzy Bruse a Radka Barvíře, a také na nejnovější informace od vývojářů aplikací Zeměměřického úřadu Tomáše Němečka a Antonína Bačo.
Seminář proběhne on-line a je bezplatný. Pro zájemce bude otevřen i „sociální prostor“ GatherTown pro možnost setkání se s dalšími účastníky a komunikace s nimi ve skupinkách. V tomto prostoru budou také připraveny postery a informace k loňskému ročníku soutěže Mapa roku. Návod na GatherTown najdete v únorovém Zpravodaji ČKS, kdo chce poslouchat jen přednášky, obdrží přímý link do přednáškového prostoru.
Prosím, registrujte se včas, ať Vám stihneme poslat všechny důležité informace.
Podrobný program a registrace jsou k dispozici na https://kartografickyden.upol.cz/
Těšíme se na viděnou!

Kolektivní členové ČKS

KARTOGRAFIE PRAHA
Katedra geoinformatiky Univerzity Palackého v Olomouci
Katedra geografie Masarykovy univerzity
T-Mapy
Výzkumný ústav geodetický, topografický a kartografický
Katedra geomatiky Českého vysokého učení technického
Moravské kartografické centrum
Geografický ústav Masarykovy univerzity
Katedra geografie Technické univerzity v Liberci
Univerzita obrany