Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/202514/virtual/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 112

24. kartografická konference – prodloužení termínů

Vážení členové ČKS,

dovolte mi obrátit se na Vás v důležité záležitosti. Hlavní akcí ČKS letošního roku je 24. kartografická konference v Ostravě (http://24kk.cz/). Bohužel musím konstatovat, že vzhledem k počtu přihlášených účastníků ke dnešnímu dni, je konání této konference ohroženo. Došlo pravděpodobně k nedorozumění nebo neuvědomění si, že termín pro registraci vyprší již dnes, v pondělí 3. 5. 2021! Proto se organizátoři rozhodli prodloužit termín registrace do pondělí 24. 5., a to včetně prodloužení termínu pro platbu konferenčního poplatku v základní výši.
Jako prezident ČKS vás, členy naší společnosti, vyzývám, abyste se na konferenci pokud možno co nejdříve registrovali a a přihlásili příspěvek nebo poster.
Děkuji vám všem předem za akceptaci mého návrhu.
S pozdravem
Václav TALHOFER, prezident ČKS
Vít VOŽENÍLEK, vice-prezident ČKS

Kolektivní členové ČKS

KARTOGRAFIE PRAHA
Katedra geoinformatiky Univerzity Palackého v Olomouci
Katedra geografie Masarykovy univerzity
T-Mapy
Výzkumný ústav geodetický, topografický a kartografický
Katedra geomatiky Českého vysokého učení technického
Moravské kartografické centrum
Geografický ústav Masarykovy univerzity
Katedra geografie Technické univerzity v Liberci
Univerzita obrany